Állásajánlataink!

IT gyakornok

Telefonos operátor

M.C. Direct

A célzott marketing szakértője

chat
X

Állásajánlatok

pozícióra munkatársat keresünk azonnali munkakezdéssel
2016. október 25.

Főbb feladatok:

  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése
  • Adatbázis szűrések, lekérdezések elvégzése
  • Call Center támogatás, üzemeltetési támogatás

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Microsoft Office haladó szintű használata (függvények, kimutatások önálló készítése)
  • Alapszintű MSSql és MySql ismeret (lekérdezések futtatása, készítése)
  • Önállóság, problémamegoldó képesség, kreativitás

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Haladó adatbázis kezelési ismeretek
  • Alapszintű programozói ismeretek (pl.: php)
  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • 8 órás bejelentett munka
  • Prémium az elvégzett munkák és célok elérése esetén
  • Változatos, kreatív munka
  • Fiatalos, barátságos légkör

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület., Róna utca 127/B

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és megfelelsz a fent említett elvárásoknak, fényképes magyar nyelvű önéletrajzod e-mail-en ide küldd: suveges.a@mcdirect.hu